O NAS - WegeBunia - wegańskie przepisy

O NAS

wegańskie przepisy, wegebunia, o nas

CZEŚĆ😊😉

Jesteśmy Ilona i Olek. Wspólnie gotujemy po wegańsku już dwa lata. Tak jak Wy lubimy dobrze zjeść, więc ciągle tworzymy przepisy na nowe, smaczne dania. Stworzyliśmy bloga, by się nimi z Wami podzielić i udowodnić, że wegańska kuchnia też potrafi napełniać brzuchy😍🤗❣

Prywatnie staramy się być aktywnymi ludźmi, spędzanie czasu na świeżym powietrzu nas napędza. Szczególnie lubimy spacerować po lasach z Nikusiem, pieskiem Ilony. On jest najbliżej natury, zna zapachy chyba całej Warmii i Mazur😂.

Cały czas staramy się czytać, rozwijać i jeść zdrowiej. Możecie być pewni, że od teraz na blogu będzie również o wiele więcej bezglutenowych dań, bo jedno z nas żegna gluten😮. Nasz pierwszy ebook 'WegeBunia 15 min’ jest już dostępny, a kolejny o jeszcze zdrowszych i bardziej eksperymentalnych, bo witariańskich przysmakach, jest już w drodze❤❤❤.

Bardzo się cieszymy, że tu jesteś i zostaniesz częścią naszej wegańskiej rodzinki! Ograniczanie spożywania mięsa i nabiału chociaż raz w tygodniu ma wieeelkie znaczenie🥰.

Połamania noży!😏😎

Ilona i Olek, WegeBunia